Varžybų organizatorius: ŠŠMK agility sekcija „Akela“
Data: 2019 m. kovo 16 d. (šeštadienis)
Vieta: Parko g. 2, Kurtuvėnai, LT-80223 Šiaulių r.
Koordinatės: 55°49'31.44"N 23°3'4.89"E

Teisėjas:
Vytautas Guobys (Lietuva)

Varžybų aikštės danga: smėlis (žirgyno maniežas)
Aikštės dydis: 20X40 m.
Varžybų zoninių kliūčių danga: guma
Maksimalus dalyvių skaičius - 100

Registracija:
Varžybų registracija išankstinė, iki 2019.03.10 (sekmadienio) imtinai.
Užpildę registracijos formą, pasitikrinkite ar atsiradote dalyvių sąrašuose.

Dalyvio mokestis:
Agility0 - 10 €
Agility1 - 15 €
Agility2 - 15 €
Agility3 - 15 €

Dalyvio mokestis sumokamas išankstiniu pavedimu į banko sąskaitą:
(Susimokėti galima varžybų vietoje)

Šiaulių šunų mylėtojų klubas
Įmonės kodas 193123560
Bankas Swedbankas
A/s LT837300010129211971
Mokėjimo paskirtyje nurodyti: „agility“. Mokėjimo pavedimo kopiją, reikia atsiųsti el. paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Kilus neaiškumams dėl registracijos ar kitais klausimais, kreipkitės el. paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Varžybų tvarkaraštis:

Registracija 09.30
Varžybų pradžia 10.00

Pradedančiųjų A0 (I trasa)
Pradedančiųjų A0 (II trasa)

Egzaminas Agility A1 (I trasa)
Egzaminas Agility A1 (II trasa)

Egzaminas Agility A2 (I trasa)
Egzaminas Agility A2 (II trasa)

Open Agility – CACAg

Egzaminas Agility A3 (I trasa)
Egzaminas Jumping A3 (II trasa)

Pastaba:
*Pradedančiųjų A0 varžybose dalyvauti galima šunims nuo 12 mėn. amžiaus. Pradedančiųjų A0 trasa sudaroma tik iš šuolio barjerų ir kietų maišų. Šunys registruojami į kategorijas pagal FCI taisykles ir šoka per viena pakopa mažesnį aukštį.

Trasų eiliškumo tvarka gali būti patikslinta po registracijos.

Apdovanojimai:

Egzaminai – A1, A2 ir A3 dalyviai apdovanojami susumavus abiejų trasų rezultatus, atskirai Large, Medium ir Small kategorijose. Bet kuri kategorija (Small, Medium ar Large), kurioje dalyvauja trys ar mažiau šunų, organizatorių nuožiūra vertinant rezultatus ir apdovanojant jungiama prie kitos kategorijos (pvz. Small+Medium).

Pradedantieji A0 dalyviai apdovanojami susumavus abiejų trasų rezultatus, atskirai Large, Medium ir Small kategorijose. Bet kuri kategorija (Small, Medium ar Large), kurioje dalyvauja trys ar mažiau šunų, organizatorių nuožiūra vertinant rezultatus ir apdovanojant jungiama prie kitos kategorijos (pvz. Small+Medium).

Open Agility CACAg dalyviai apdovanojami atskirai Large, Medium ir Small kategorijose. Šuniui, įveikusiam Open Jumping arba Open Agility trasą su 0 baudos taškų bei tapusiam tos trasos nugalėtoju, t.y. užėmusiam savo kategorijoje (Small, Medium ar Large) I-ąją vietą, bus suteikiamas kandidato į Lietuvos agility čempionus titulas – LT CACAg.

Organizatoriai pasilieka teisę skirti papildomus prizus.

Kita informacija:

Varžybose bus naudojama elektroninė starto/finišo matavimo sistema.
Varžybos vyks pagal FCI Agility taisykles. Varžybose gali dalyvauti tik skiepyti šunys. Varžybose gali dalyvauti ir neturintys kilmės dokumentų šunys. Agility darbo knygeles dalyviai pateikia sekretoriatui prieš varžybas. Rujojančios kalės startuoja nuo kilimėlio, apie tai varžybų organizatoriams pranešti registruojantis varžybų metu.

Įskaitinės – tai varžybos, kurių metu vyksta agility egzaminai, kurių rezultatai įskaitomi persivedant iš vienos klasės į kitą.

DĖMESIO: Visoje teritorijoje prašome laikytis švaros. Prašome lauke vedžioti šunis su pavadėliu ir tam nurodytose vietose.